Najdziwniejsze pojazdy

Co to jest podkładka pod mysz, chyba tłumaczyć nie trzeba, ale żeby, wszystko było jasne powiem, że służy do zabezpieczania biurka przez zarysowaniami, dodatkowo zapewnia lepszy poślizg między myszą, a blatem biurka.

Wygląda ona tak:

Nie ma w tym nic specjalnego, ani zachwycającego, prawda? Dodam, że ta kosztuje około 15 złotych. Jednak to nie wszystko, ta na zdjęciu niżej to koszt prawie 70 złotych.

Czym one się różnią (oprócz kolorem i wzrokiem)? Różnią się logo, za które przyjdzie nam jak widać naprawdę wiele zapłacić. Liczmy, tak na oko logo jest warte jakieś 50 złotych, może zróbmy tak:

W ten sposób możemy wypuścić podkładkę za cenę 900 złotych i jeszcze nie policzyliśmy drugiej strony!

Dajmy spokój „markowym” produktom zdzierającym kasę z ludzi. Przejdźmy do czegoś o wiele bardziej praktycznego. Przecież nadgarstek męczy się kiedy korzystamy z myszy komputerowej, bardzo szybko doszli do tego producenci podkładek, więc wypuścili podkładki z gąbką, wyglądają one tak:

Nie jest to najgłupszy pomysł, jednak można obyć się bez tego. Czy to wam czegoś nie przypomina?

Możecie wierzyć lub nie, ale producenci również bardzo szybko doszli do tego wniosku i nie czekając dłużej stworzyli podkładki, które prezentujemy poniżej.

Dobra, przecież podobieństw jest więcej:

Trzeba przyznać, że o wiele ciekawiej obsługuje się myszką na takiej podkładce, swoją drogą, myszki też, grzecznie nie są…

Wyszukiwane:

  • dobre pojazdy